SİNCAN ÇANKIRILILAR DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

Dernek Başkanımız Sayın Dursun ÖZTUNCA Yönetim kurulumuza 10.04.2017 Tarihinde işlerinin yoğunluğundan dolayı Dernek başkanlığından ve yönetimden istifa etmiştir. Yönetim kurulu olarak Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.


          Aynı gün toplanan yönetim kurulumuz istişareler sonucunda 2004 yılından günümüze kadar Sincan Çankırılılar derneğinin üyesi ve halen yönetimde olan Necati ÜLKER’İ oy Birliği ile Yönetim Kurulu başkanlığına seçmişlerdir.
          Yönetim kurulu üyesi arkadaşlara gönülden teşekkür ederim.

          67 Yaşında bu zor göreve getirildim dernek demek dert demek olduğunu biliyorum ancak bu göreve getiren arkadaşlarıma güveniyorum onların desteği ile hep beraber başaracağımıza inanıyorum.
          Kendilerine layık olmaya çalışacağım ALLAH Mahcup etmesin.
          Yönetim kurulumuz azim ve heyecanla kolları sıvamış kararlılık içinde Sincan da bulunan binlerce Çankırılı hemşerilerimize hizmet aşkıyla ve her siyasi görüşe aynı mesafe de olmak şartı ile ve kırmadan kırılmadan hareket edeceğimizin bilinmesini istiyorlar ben de bu bilinçle hareket edeceğim
Bu güne kadar birçok sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük esasına göre görev aldım bir dolu insana yararlı olduğumu düşünüyorum,
şunu iyi biliyorum ki Sivil toplum kuruluşların da tek başına asla başarılı olunamaz, bu güne kadar başarılı oldum ise başta eşimin desteği ve çalışma arkadaşlarımın uyumlu çalışmalarındandır.
          Beni bu göreve layık gören arkadaşlarla ekip çalışması yaparak asla ben demeden biz diyerek umutlarımızı yitirmeden azimle bir dolu başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.
          Yine inanıyorum ki bana güven veren bu arkadaşlarla Çok sevdiğimiz ÇANKIRI İlimizin kültürünü örf adetlerini gelenek göreneklerini ilimiz Çankırı’nın tanıtımı ve gurbetteki Çankırılı hemşerilerimizle birlik beraberlik ruhunu İnşallah yakalayacağız.
          Şair olarak yönetim kurulumuzun beğenisine sunduğum Derneğimizin sloganı olan aşağıda ki dörtlüğü umarım sizlerde beğenirsiniz

ÇANKIRIDIR İLİMİZ,
HAYIR, SÖYLER DİLİMİZ,
DOSTLUK KARDEŞLİK İÇİN,
HAZIRDIR DERNEĞİMİZ.
Yönetim kurulumuz Necati ÜLKER, Recep ONAY, Satılmış MELEK, Süleyman ABACI, Nevzat AÇIKGÖZ
Hoşça kalın Dostça kalın ama gönül kapılarınızı asla kapatmayın
SİNCAN ÇANKIRILILARYARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Başkanı Necati ÜLKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir