OKURLARIM İYİ Kİ VARSINIZ

OKURLARIM İYİ Kİ VARSINIZ

İyi ki varsın sözünü duyunca kendinizi inanılmaz değerli ve özel hissedeceğiniz, ama bir o kadar da sorumluluklarınızı arttıracak;

Çok sevilen bir sevgiliden veya evlattan duyulduğunda anlamı ister istemez artacak olan etkileyici sözdür.

İşte bu söz üzerine eşim Leylaya diyorum ki ben yanındayım, bunu bilmeni istiyorum çünkü herkes gider ben seninle kalırım zira benim için önemlisin hem de çok önemlisin.

İyi ki varsın İyi ki benim kadınım benim eşimsin biz iki elmanın birer yarısıyız bunu bil.

Kimse senden değerli değil ve bu hayatta senden bir tane daha yok asla unutma!..

Kendini hiç üzme senin değerini bilmeyenler utansın.

Sevgili okurlarım çok geç kalmadan ve hemen her gün Sevgimizi, mutluluğumuzu kutlamak için beklediğimiz o özel günleri bir kenara bırakalım!

Hepimizin hayatında çok sevdiği insanları var değil mi? Annemiz, babamız, eşimiz, sevgilimiz, çocuklarımız, torunlarımız, Kadim Dostlarımız vs. işte bu sevdiklerimize yeri ve fırsat çıktığında iyi ki varsın sözcüğünü sık sık söyleyerek sevginizi ifade edin

“İyi ki varsın” diyebildiklerimiz bize hayatın verdiği en büyük hediyedir.

Bazı zamanlar gelir, dakikalar sanki kaplumbağa gibi ilerler. Akşam eve gelip kendinizi koltuğa bıraktığınızda

“Ne bitmek bilmeyen bir gündü!” diye düşünürsünüz. Ama genele baktığınızda, yılların su gibi akıp geçtiğini fark eder, beş yıl önceki bir anı hatırladığınızda hızla geçen zamana hayret etmekten kendinizi alıkoyamazsınız.

Zamansızlık konusunda dert yanan yalnızca siz değilsiniz. Bu konuyu kime sorsanız herkesin söyleyecek birkaç kelimesi vardır.

Hayat geçip gidiyor ve sevdiklerinize yeteri kadar vakit ayıramıyorsunuz.

Yapacağınız basit birkaç şey, sevdiklerinizin size sitem etmelerini önleyebilir.

Sevgileri yarınlara bırakmayalım, Hayatın katlanılması gereken dertler zinciri değil, zevk alınacak olaylar silsilesi olarak görülmesi gerektiğini duşunun.

Kıymetli eşyalarınızı sadece özel günlerde kullanmayın. En pahalı ceketinizi giyerek gidin alış verişe, pahalı parfümünüzü özel partiler için saklamayın.

“Özel gün” kelimesinin dağarcığınızdaki yerini iyi düşünün. Yazmayı ertelediğiniz mektupları yazın, dostlarınızı onlara işiniz düşmeden arayın, sıcak bir merhaba deyin, şaşırtın.

Sevdiklerinize onları ne kadar sevdiğinizi söyleyin sık sık. Her sabah kalktığınızda kendinize o günün “özel bir gün “ olduğunu söyleyin.

Yaşadığımız her günü sanki son günümüzmüş gibi, sanki bir daha görmeyecekmişiz gibi, sanki bir daha söylemeyecekmişiz gibi yaşamayı ilke edinmek en güzelidir.

Sevdiklerinize, yüreğinizde ne varsa hissettirin..

Belki, ne yarın olur, ne de yarın O olur. Hayat, geç kalmayı hiç affetmez…

İyi ki varsınız sevgili okurlarım, Hoşça Kalın Dostça Kalın Ama Gönül Kapılarınızı Asla Kapatmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir