HAK EDİLEN ONUR BELGELERİ

SİNCANDA ÇANKIRILILAR DERNEĞİ KENDİ MÜLKÜNDE 

 İLK OLAĞAN KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ 

1994 Yılında kurulan Çankırılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği SİNCANDA İKAMET EDEN ÇANKIRILILARA; HİZMET Aşkıyla birlik beraberlik ruhu içinde Olağan Genel kurulunu coşkulu bir şekilde yaptı. 

Benimde ANKARA -SİNCAN’A Taşındığım 2004 yılında üyesi olduğum ve yapılan etkinliklerin faliyetlerin her zaman gönüllü olarak içinde yer aldığım bir çok Çankırılı hemşehrilerimle dost olduğum bu derneğe hizmet etmekten onur duyuyorum.

 01.05. 2016 tarihinde  Mütahit  firmadan teslim alınan kendi gayrimenkulümüz olan;

 ANKARA- SİNCAN-AHİEVRAN Mahallesi Derviş sokak YÂRAN Apartmanı 4086 ada, 8 parsel 97/626 m2 arsa payı; Mesken-Zemin-bir(1) numaralı bağımsız Bölümde 

Kendi ofisimizde faaliyetlerine devam etmekte iken Derneğimizde “LOKAL işletmeciliği olmayan” kendi yerinde ilk olağan genel kurulu Derneğimiz Yönetim Kurulunun 12.06.2016 tarih ve 142 sayılı kararı ile belirlenen Olağan Genel Kurul Toplantısının 26.06.2016 T. çoğunluk olmadığından 03.07.2016 tarihinde çoğunluk aranmaksızın yapılmıştır.

Tespit edilen gündem gereği Başkan Dursun ÖZTUNCA Tarafından açılışı yapılarak istiklal marşı ve saygı duruşunun ardından divan Başkanlığına Necati ÜLKER kâtip üyeliklere Nevzat AÇIKGÖZ ve Recep ONAY Getirildi. 

Gündemin diğer maddeleri sırası ile görüşülüp usulüne uygun şekilde yapıldı.

Gündem;  Maddesi gereğince Yeni Yönetim ve denetim Kurulu üyelerinin seçimine geçildi.  Divan Başkanlığına verilen Önerge ile  aşağıda adı ve soyadı yazılı kişiler oy birliği ile seçilmişlerdir..

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

 1. Dursun ÖZTUNCA
 2. Veysel MISIR 
 3. Nevzat AÇIKGÖZ 
 4. Necati ÜLKER 
 5. Süleyman ABACI 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

 1. Erdoğan YÜCEL
 2. Hüseyin YILDIZ 
 3. Recep ONAY 
 4. Satılmış MELEK
 5. Abidin AYAZ

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

 1. Ahmet DURAN
 2. Mustafa ÇOLAKOĞLU
 3. Nuri MISIR

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

 1. Muktedir TÜREDİ
 2.  Metin SETTAŞI
 3. Tahsin KAHRAMAN

Gündemin 7İnci maddesi gereği Dilekler ve temenniler bölümünde söz alan;

 Necati ÜLKER daha etkin ve detaylı toplantılar yapılması, üyelerimize daha yararlı olunması, Örf adet-gelenek ve göreneklerinize uygun olarak geçmiş YARAN kültürümüze sahip çıkılarak her ayın 18’inde saat 18.00 de üyelerimize ve Çankırılı hemşerilerimize duyuru yapılarak toplantılar ve Etkinlikler düzenlenmesini, 

ÇANKIRILI Hemşerilerimizle acı ve tatlı günleri paylaşmayı bir arada olmayı arzu etmekteyim.

 Derneğimizin Kuruluşundan günümüze kadar Dernek Başkanlığı yapmış ve derneğimize hizmeti geçmiş kişilere, kurum ve kuruluşların yetkililerine Arsa tahsisinde büyük katkısı olan İş adamı Hemşerimiz; 

Namık TANIK beye ONUR belgeleri verilmesi benimsenmiştir. 

Bu güne kadar Derneğimize maddi manevi emeği geçen tüm üye ve ÇANKIRILI Hemşerilerimize teşekkür ederiz, ahrete göç edenlere de ALLAH Rahmet eylesin. İnsanları kırmadan kırılmadan Önemli olan arkamızda hoş bir seda bırakmaktır.

 Yeni görev alan arkadaşlara hayırlı olsun. Sağlık ve başarılar ALLAH Utandırmasın.  Toplantı mutluluk ve coşku içinde Saat 18.00. de sonlandırılmıştır.

www.necatiulker.com okuyun ve okunan biri olmanız dileği ile hoşça kalın dostça kalın ama gönül kapılarınızı asla kapanmayın

 Yâran Başağası Şair-Yazar Necati ÜLKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir