FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Ankara’dan sesleniş

                           FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

                      FUTBOL BAHANE, KARDEŞLİK ŞAHANE

Bizim için her zaman dostluk kardeşlik ve birlik beraberlik çok önemlidir.

Hemşeri derneklerinin amaçlarının, memleketlerine ait kültürü örf adetleri gelenek görenekleri kendi aralarında yaşatmak kadar doğal bir şey olamaz.

Aylar öncesinden hazırlık çalışmalarını özverili bir şekilde tamamlayarak 2022 Yılında 1. Futbol Turnuvasına 4 takımla SİNCAN/YENİKENT Gezenler kapalı spor salonunda başlaması futbolun bahane, dostluk-kardeşliğin şahane olduğunu bir kez daha gördük.

 Futbol üç sonuçlu bir oyun olduğunu hiçbir zaman unutmamak lazım. Futbol için kimsenin kalbini kırıp veya kavga etmeye gerek yok.

Sporun her birimiz için bir yaşam tarzı olması gerektiğini bizlere gösteren gençlerimiz Bu bilincin artmasına bu şuurun yaygınlaşmasına yönelik bu tür çalışmalar her birimiz için çok ama çok mühim olduğunu dernek yönetimi olarak rahatlıkla söyleyebiliriz

YÖNETİM Kurulumuz pandemi salgınını da göz önünde bulundurarak uzmanların açıklamaları gibi salgın ile mücadelede vücut direncinin ve bu direnç için de sporun ne kadar önemli olduğunu her daim söylediklerini hatırlatarak, “O yüzdendir ki aktif ve hareketli bir hayat sürmenin ne kadar mühim olduğunu her geçen gün daha fazla benimsiyoruz.

Hemşeri Derneği olarak Gençlerimizi bir arada tutmak ve sosyal, kültürel faaliyetler dışında toplumun sorunlarına da çözüm üretmek olduğu da bir gerçektir.

FUTBOL TURNUVASI YAPILMASI İÇİN Kolları sıvadık pandemi kurallarına uyularak futbol turnuvası etkinliğimiz başlattık. 

“FUTBOL BAHANE, KARDEŞLİK ŞAHANE” Düsturu ile gençlerimize inanarak ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza güvenerek gençlerle yapılan istişareler bize bu heyecanı vermiştir.

Toplantılarda amaç ve gayemiz kardeşliğin dayanışmanın kaynaşmanın sağlanmasıdır. “Futbol bahane, kardeşlik şahane diyoruz”

“KAZANAN DOSTLUK OLDU, KAZANAN ÇANKIRI OLDU, KAZANAN ÇANKIRILILAR OLDU”.

Nasıl ki yaran kültürümüz bizim yol arkadaşımızdır gençlere köprü görevi yaparak aktarmaya çalışıyoruz.

Sporda bunlardan biri olduğuna inanıyoruz.

 STK’larımızın katılımıyla sporun birleştirici özelliğini ön plana alarak düzenlediğimiz bu turnuvanın da birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştireceğine inanıyoruz.

Ankara Sincan ilçemizde Çankırılı yoğun bir nüfusa sahibiz ve doğduğumuz yerde değil de doyduğumuz yerde birlik beraberlik içinde yaşamayı sürdürmek bizlere güç ve güven vermektedir.

İş insanlarımızın Hemşerilerimizin üyelerimizin maddi manevi destekleriyle 30.01.2022 Yapılan karşılaşmaları coşkuyla bitirerek gençlerimiz centilmence ve kazasız belasız kurallara uyularak FİNALE ULAŞTIK

SİNCAN ÇANKIRILILAR Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

 Olarak

  1.  FUTBOL Turnuvasını ölümsüzleştirmek için,  Final maçı Kupa madalya ve Teşekkür belgeleri takdimini ile Törenine katılan İYİ Parti Dış İlişkiler başkanı ve Sponsorumuz Değerli Hemşerimiz Sn: Mehmet Ali KARAMEMİŞ’e SAADET partisi Ankara il Başkanımız Sponsorumuz Değerli Hemşerimiz Sn. Fatih BEYAZIT’a,

ANKARA ÇANKIRILILAR Derneği Başkanımız ve Sponsorumuz Değerli Hemşerimiz Sn: Aydın ÖKSÜZ’e,  Ojo Optik Sahibi iş insanı ve Sponsorumuz Değerli Hemşerimiz Sn: Serkan Barış ÜLKER’e,

      SİNCAN Belediye Başkan Yardımcımız ve SİNKENT Genel Müdürümüz Sn: Recep SİVRİ’ye, 

SAADET Partisi Sincan İlçe Başkanımız Sn: Abidin TEMOÇİN’e,

Önceki dönemler deki Dernek başkanlarımız Sn: Emrullah Esen ve Sn: Ayhan ÇELTİKOĞLU’na Yönetim Kurulumuza,  bizleri yalnız bırakmayan değeli üyelerimiz, Gönültaş Hemşerilerimiz ve Sincan’da Oturup Sadece Çankırılı gençlerimizden oluşup Turnuvamıza Katılarak emek harcayıp ter döken değerli Futbolcularımıza,

Sincan Çankırılılar Derneği Yönetim Kurulu olarak Futbol turnuvası düzenlenmesi için der. Bşk. Yar. Süleyman ABACI Der. Üyemiz ve Spor adamı Musa GÜRBÜZ’e bu arkadaşlarımızın gayretli çalışmalarının semeresini gördük “FİNALİ DOSTLUKLA” Noktalarken Kupayı Hep birlikte Derneğimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz bizim arzumuzda buydu.

 Yönetim kurulu olarak teşekkürler!. Emeği geçen herkesten ALLAH Razı olsun

Hoşça kalın Dostça Kalın Ama Gönül Kapılarınızı Asla Kapatmayın                      

                          Sincan Çankırılılar Derneği yönetim kurulu adına

                                                 Başkan Necati ÜLKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir