DEĞERLİ BİR DOSTUMDU

Haberci 18 den alıntı;

Mehmet Pehlivanoğlu Vefat Etti

Memleketimiz sakinlerinden, Orta ilçemiz eşraflarından olan, Ankara’da ikametgâh eden Ofis-Ostim kırtasiye’nin sahibi, Zuhal Pehlivanoğlu’nun eşi, Mustafa ve Nilüfer Pehlivanoğlu’nun babaları, Çankırı’mızın köklü ailelerinden Zeki ve Zekai Alpan’ın, Zekiye Sürel’in enişteleri olan kıymetli varlık 1949 doğumlu Mehmet Pehlivanoğlu uzun zamandır tedavi gördüğü Ankara Özel Medicana İnternational Hastanesinde hakka yürüdü.

Yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybeden Mehmet Pehlivanoğlu vefatı ile başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.

Merhum Mehmet Pehlivanoğlu’nun cenazesi 11 Nisan 2013 Perşembe günü Ankara Karşıyaka Cami’nde kılınacak İkindi namazı ardından Ankara Karşıyaka aile mezarlığında toprağa verilecek.

Merhuma cenab-ı Allah’tan rahmet, geride kalan kederli ailesine başsağlığı dileriz. Mekânı Cennet olsun. Âmin.

  DEĞERLİ BİR DOSTUMDU

1982 Tarihin de Bilge kırtasiye toptancısı olarak tanıdım Rahmetli

Mehmet PEHLİVANOĞLU’nu o gün bu gündür hiç kopmadık zaman zaman eskileri konuşurduk yine ortak Dostumuz olan Arkadaş kırtasiye Sahibi Rahmetle andığım İhsan hocamla unutulmaz dostluklarımız oldu.

İki hafta önce beni aradı,

 Necati’m Kamil Yalçın’ın Hastalığını yeni öğrendim çok üzüldüm ben önümüzdeki pazartesi gözümden katarakt ameliyatı olacağım.

 İnşallah kısa zamanda iyileşirim. hafta sonu beraber Kamil Yalçın ‘a ziyarete gidelim dedi bende Mehmet abi sana şimdiden geçmiş olsun senden haber beklerim ve hafta sonu haber gelmeyince aradım ulaşamadım sonrasında öğrendim ki beyin kanaması geçirmiş. Yoğun bakımda kızı Nilüfer le telefonla görüştüm kimse ile görüştürmediklerini Necati amca kendine geldiğinde iyi dileklerini söylerim bu gün vefat haberini aldım.

Değerli bir Dostumu kaybetmenin acısı içindeyim ALLAH kısmet ederse yarın son görevimi yapacağım

Ailesine akrabalarına sevenlerine Allah sabır versin ALLAH Rahmet eylesin mekânı cennet olsun dualarımla Necati ÜLKER ve ailesi 10.04.2013

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir