Ankara’dan sesleniş
İŞİMİZ GÜCÜMÜZ SİNCAN
SİNCAN BELEDİYE BAŞKANI
Murat ERCAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Sincan Belediye Başkanı sayın Murat ERCAN pandemiden dolayı mesafe ve hijyen kurallarına uyularak Derneğimizi ziyaret etmiştir.


Güzel bir Sincan için” çalıştığını ifade eden Başkan Ercan zamanının çoğunu Sincanlılara ayırıyor. STK üyeleri, esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Ercan, ilçe sakinlerinin davetlerini de geri çevirmiyor.


Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine yön veren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan çalışmalarına devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde SİNCAN ÇANKIRILILAR DERNEĞİMİZİ Ziyarete geldi ve bu ziyaret bizleri çok mutlu etti.

Çalışmaları hakkında bilgi verirken gerek yönetim kurulu gerek üyelerimiz Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN beyi büyük bir dikkatle dinlerken sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığımız her istişareyi çok önemsiyoruz. Bizler vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için buradayız. Elimizden gelen her hizmeti Sincanlılar için yapmaya gayret ediyoruz diye konuştu.
“İŞİMİZ GÜCÜMÜZ SİNCAN”
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Sivil Toplum Kuruluşları ile dirsek temasını sürdürmeyi de ihmal etmiyoruz.
Dernek Yönetimi kurulumuzu tebrik eden Başkan Ercan çok çalışmanın vurgusunu yaparken Başkan Ercan “Hep beraber el ele çalışmalı daha güzel bir Sincan için gayret etmeliyiz. Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak gerekir. Bunun için bizim işimiz gücümüz Sincan olmalı” dedi.
Derneğimizin yaran meclislerine katıldığını yaran kültürünün harika bir kültür olduğunu bu kültürü gelecek kuşaklara taşıyarak örf adetler gelenek göreneklerini program dâhilinde sergilediğiniz için Başkan Necati ÜLKER şahsında yönetim kurulunu ve emeği geçenleri yürekten kutlarım.
İnşallah şu korona mikrobu kaybolur da Normalleşmeden sonraki etkinliklerinize katılmak istediğini söylemesi katılımcılar tarafından alkışlandı.
Derneğiniz aktif ve donanımlı nostaljik görünümlü oluşu beni hep etkilemiştir.
YÂRAN kültürüne sahip olan Çankırı ve Çankırılıları çok severim zira AHİLİK Kültürü ile yoğrulmuş bir ailenin evladıyım AHİBABA Şehri olan Kırşehirliyim Ne güzel burada birlik beraberlik içinde
yardımlaşma dayanışma içinde Çankırı kültürünü birlikte yaşatıyorsunuz Allah birliğinizi daim kılsın.
Dernek Başkanı Necati Ülker de derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verirken şu sloganımızı da söylemeden geçmeyeceğini ifade etti.
ÇANKIRIDIR İLİMİZ/ HAYIR SÖYLER DİLİMİZ/ DOSTLUK KARDEŞLİK İÇİN/ HAZIRDIR DERNEĞİMİZ/ KUÇAKLAŞMAKTIR EMELİMİZ. Sözleri alkışlara sebep oldu.
Değerli Başkan Murat ERCAN Bey Çankırı misafirperverliğiyle ağırlanmıştır.
Hoşça Kalın Dostça Kalın Ama Gönül Kapılarınızı Asla Kapatmayın.
Çankırılı Şair-Yazar Necati ÜLKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir