AÇIK TEŞEKKÜR

SİNCAN ÇANKIRILILAR Derneği yönetimi işbaşına geldiğinde almış olduğuÇankırı’mızın 18 Plaka koduna istinaden yönetim kurulumuz her hafta yapılacak mutat Toplantılarımızın dışında her ayın 18’inde saat 18 de Tüm üyelerimizle Toplanıp sıncanda ikamet eden Çankırılı hemşerilerimizle kucaklaşıp acı ve tatlı günlerin de birlikte olunmaktadır. 

18. Haziran 2017 Ramazan ayına denk geldiği için toplantımızı kendi mekânımızda iftar yemeği ve geçmişlerimize Kur’an tilaveti yapılarak taçlandırılmıştır.

Bu iftar yemeğimize daha çok Derneğimize maddi manevi katkı sağlayanlar ve hizmette bulunan başkan ve yönetim kurulları ve Çankırılı bürokratlar çağrılmıştır.

İftar davetimize katılan Derneğimizin kuruluşundan bu güne kadar her safhasında yer alan Derneğimize gönül veren ELDİVAN Belediye Başkanımız Sn. Nusrettin GÖKÇER Başta olmak üzere İş adamı sanayici Mustafa ÇELİKTEN Hemşerimize ve burada tek, tek isimlerini sayamadığım çok sayıda katılımcılara ve başka programları dolaysıyla katılamayanlara, İftar programın da maddi manevi destekleyen hemşerilerimize yönetim kurulu adına gönülden teşekkür ederken mekânımızın kapasitesi kadar davet edildiğinden hemşerilerimizin hepsini davet edemedik üzgünüz hoşgörünüze sığınırız. İnşallah ilerleyen zaman içinde daha geniş katılımlarla etkinlikler yapmayı planlıyoruz o vakit tüm hemşerilerimizle ve aileleriyle birlikte olmak dileğiyle Mübarek kadir gecemizde diyorum ki bir damla umut serpilsin yüreğinize bin tatlı umut dolsun günlerinize inşallah kavuşuruz hayallerimize tüm dualarınız kabul görsün kadir geceniz mübarek olsun.

Hoşça kalın Dostça kalın ama gönül kapılarınızı asla kapatmayın. 20.06.2017

Sincan

 ÇANKIRILILAR DERNEK 

 Başkanı Necati ÜLKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir